Team Leader do interního týmu

Praha

Popis pozice

Staňte se součástí společnosti Manpower, jedničky mezi personálními agenturami v ČR! Do interního týmu personálních konzultantů aktuálně hledáme TEAM LEADERA.

V této roli budete pravou rukou zkušenému branch managerovi pražské pobočky a povedete tým 8 personálních konzultantů. Vaším denním chlebem bude koordinace agend v týmu, řešení ad hoc požadavků ze strany našich klientů a podpora týmu. Jako team leader budete dlouhodobě pečovat nejen o svůj tým, ale i o klientské portfolio.

Máte-li již zkušenost s vedením menšího týmu, jste energickým člověkem a výzvy, které jsou součástí práce personální agentury, Vás neodradí, dejte nám o sobě vědět.

Hledáme o něco více manažera než dalšího personálního konzultanta. Máme skvělý tým profíků a potřebujeme právě team leadera jako poslední díl skládačky, aby nám pomohl udržet fungující pracovní klima, motivaci v týmu a partnerský přístup ke klientům.

  • Manažerské vedení a rozvoj týmu, operativní řízení týmových aktivit (agenda, kapacity, požadavky klientů, řešení ad hoc situací)

  • Podílení se na metodickém rozvoji svěřené agendy (s touto oblastí nyní pomůžeme)

  • Udržování a rozvoj klientského portfolia, komunikace s klienty na denní bázi

Profil kandidáta

  • Zkušenost s vedením menšího týmu (ideálně z personální agentury apod.)

  • Organizační dovednosti

  • Obchodní duch, proklientský přístup a schopnost udržovat dlouhodobé vztahy

  • Výborné komunikační dovednosti, schopnost vyjednávat a dohodnout se

  • Odolnost vůči stresu, nadhled

  • Znalost anglického jazyka minimálně na úrovni B2

  • Řidičský průkaz

Nabízíme

  • Pestrou práci, kontakt s širokým spektrem klientů

  • Možnost rozvíjet se a odborně i kariérně růst

  • Příjemné prostředí v přátelském kolektivu v centru Prahy

  • Profi zázemí personální agentury, jedničky na trhu

  • Flexibilní pracovní doba

  • Možnost home office, 25 dní dovolené, 2 sick days ročně, cafeterie, firemní akce aj.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Iva Klimešová
+420 730 162 002
ID: 4200938  Datum zveřejnění: 11.11.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.