Vedoucí kvality s AJ | Ostravsko

Moravskoslezský kraj, Česko

Popis pozice

Klient z okolí Ostravy, pohybující se v automotive odvětví, hledá nově pozici VEDOUCÍ(HO) KVALITY, který/á by měla na starosti nastavení procesů na oddělení, certifikace a zvyšování výsledků. Těšit se můžete na přátelské prostředí menší firmy, zajímavé projekty a atraktivní mzdu.

  • vedení menšího týmu (5 lidí)

  • strategické a systémové řízení kvality

  • aplikace nástrojů managementu kvality

  • analýza a nastavování procesů oddělení, jejich neustálé zlepšování

  • audity zákaznické, interní, dodavatelské

  • certifikace

  • koordinace nový projektů

  • optimalizace nákladů (scrap raet), zvyšování výsledků

Profil kandidáta

  • praxe na obdobné pozici z automotive společnosti

  • znalost plastů a technologie vstřikování plastů

  • zkušenost s vedením menšího týmu

  • komunikativní AJ (min. B2)

  • přirozená autorita

  • komunikativnost a dobrý time-management

  • nekonfliktní povaha

  • aktivní přístup, iniciativa

  • hledání řešení na místo důvodů, proč něco nejde

Nabízíme

  • atraktivní mzda

  • prosperující firma, stabilní zázemí a příjemná atmosféra

  • stravenky ve výši 100Kč

  • 25 dnů dovolené

  • zvýhodněné tarify u telefonního operátora i pro rodinné příslušníky

  • dotované pití, neboť pitný režim je důležitý

  • možnost seberealizace, nastavení procesů na svém oddělení

  • volné vstupenky na hokejové zápasy (HC Vítkovice Ridera)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4201191  Datum zveřejnění: 11.11.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.