Operátor výroby - kompletace zboží

Karlovarský kraj

Popis pozice

Nexans přináší energii díky široké nabídce vyspělých kabelových systémů, řešení a inovačních služeb. Již déle než 120 let zajišťuje svým zákazníkům špičkovou kabelovou infrastrukturu pro přenos energie a dat. Nexans zaměstnává téměř 27 000 lidí ve svých výrobních a obchodních pobočkách po celém světě.

Společnost Nexans Power Accessories Czech Republic v roce 2020 navázala na tradici společnosti GPH Kynšperk nad Ohří, která na českém trhu působí již od roku 1993. Společnost je součástí skupiny PCABU Nexans, vedoucího evropského specializovaného inovátora, výrobce a distributora nízko, středně a vysokonapěťového příslušenství a spojovacích technologií pro přenos energie a distribuční sítě.

Více informací naleznete na stránkách www.nexans.com a https://www.manpower.cz/manpower/cs/prace-nexans/

  • Kompletace zboží

  • Příjem a výdej zboží

  • Práce se scannerem

  • Kontrola čistoty skladů – úklid na svém pracovišti

Profil kandidáta

  • Manuální zručnost

  • Zkušenosti s kompletací zboží výhodou

  • Ochota práce ve dvousměnném provozu

  • Zkušenost ve skladu či výrobě

  • Spolehlivost, pečlivost

Nabízíme

  • Zajímavá mzda

  • Prémie

  • Práce ve dvousměnném provozu (6:00-14:00/14:00-22:00), pouze Po – Pá!

  • Pracovní úvazek 37,5h týdně

  • Příspěvek na dopravu

  • Stravenky

  • 24 dnů dovolené

  • Příjemné, čisté pracovní prostředí v nově postavené hale

  • Nový projekt

  • Možnost kariérního růstu

  • Nástup možný ihned

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4202479  Datum zveřejnění: 12.11.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.