Vedoucí do elektro výroby

Olomoucký kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti s tím, jak chodí výroba v elektro průmyslu? Hledáme člověka, který se ujme toho, aby naše projekty ve výrobě šlapaly, jak mají. Na oplátku vám nabídneme skvělou mzdu a péči firmy, která se o své zaměstnance opravdu stará.

  • Budete koordinovat projekty naší elektro výroby

  • Připravíte výrobní dokumentaci

  • Komunikovat budete i se zákazníky (občas i v angličtině či němčině - podle toho, co umíte)

  • Většinu svého pracovního dne budete řídit z tepla kanceláře

Profil kandidáta

  • máte zkušenosti s tím, jak funguje výroba elektro zařízení

  • domluvíte se aspoň základně anglicky (nebo německy)

  • Už jste někdy viděl kontingenční tabulku v Excellu

  • SAP není nutností, ale výhodou

Nabízíme

  • Mzda dle zkušeností 35-47 tisíc hrubého (zkušenosti zaplatíme)

  • 5 týdnů dovolené

  • Zdarma obědy

  • Můžete u nás kariérně růst a posouvat se

  • Rodinná atmosféra - u nás budete jako doma

  • Dojdete k nám od nádraží pěšky za 10 minut a na dopravu do práce vám přispějeme

  • Těšit se můžete i na další firemní benefity, jako jsou firemní akce, výhodné firemní mobilní tarify a další

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Žůrková
+420 733 626 275
ID: 4203580  Datum zveřejnění: 15.11.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.