Brusič na 3 směny - vhodné i pro absolventy

Zlínský kraj, Česko

Popis pozice

Do našeho týmu hledáme nové kolegy na pozici Brusiče. Jedná se o práci v třísměnném provozu (8 hod. směny). Uvítáme i absolventy strojírenských oborů nebo zkušené pracovníky s obsluhou obráběcích center.

  • obsluha brousicí stroje a práce nutné při broušení strojírenských dílců

  • nastavování parametrů broušení

Profil kandidáta

  • zkušenosti ze strojírenské výroby, vítame i absolventy strojírenského oboru

  • orientace ve výkresové dokumentaci

  • praxe s měřidly

  • ochota pracovat ve 3 směnném provoze

Nabízíme

  • mzdové ohodnocení až 30 000 Kč/měsíc

  • za každý odpracovaný den dostanete stravenku s příspěvkem zaměstnavatele

  • půlroční a roční prémie

  • teplý oběd ve firemní jídelně

  • 5 týdnů dovolené

  • příspěvek na penzijní spoření

  • řada dalších benefitů

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová
ID: 4203973  Datum zveřejnění: 16.11.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.