Obsluha VZV / Operátor skladu - 2 směny

Zlínský kraj

Popis pozice

Hledáme posilu do dvousměnného provozu, s průkazem na VZV nebo se zkušeností.

  • chystání materiálu pro potřeby výroby

  • obsluha s VZV, případně jeřáby(rádi zaškolíme)

  • vychystávat zabalené výrobky k expedici

  • pracovat se čtečkou čárových kódů a vést skladovou dokumentaci

Profil kandidáta

  • praxe s obsluhou skladové manipulačních techniky, vozíků, VZV (jeřáby, rádi zaškolíme)

  • fyzická zdatnost, manipulovat s těžšími břemeny

Nabízíme

  • za každý odpracovaný den dostanete stravenku

  • půlroční a roční prémie

  • teplý oběd ve firemní jídelně

  • 5 týdnů dovolené a další placené volno při významných událostech

  • respirátory, desinfekce a očkování proti chřipce, protože na zdraví našich zaměstnanců nám záleží

  • finanční odměny při životním a pracovním výročí

  • řada dalších benefitů

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová
ID: 4203978  Datum zveřejnění: 16.11.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.