Finanční analytik - Liberec -

Liberecký kraj

Popis pozice

Zajímáte se aktivně o oblast Controllingu & Reportingu a rádi byste si v tomto oboru vybudovali kariéru? Domluvíte se bez problému anglicky a můžete se pyšnit titulem se zaměřením na finance či ekonomii?

Pokud ANO, měla bych tu pro Vás zajímavou pracovní výzvu, na kterou bude těžké odpovědět NE.

  • Spolupráce s managementem v oblasti Controllingu & Reportingu

  • Kontrola a validace dat

  • Podpora při tvorbě měsíčních závěrek

  • Vytváření reportů pro stakeholdery

  • Konsolidace a validace plánování

  • Klíčový uživatel reportingu pro Add-In EPM klienta

  • Vytváření nových formátů reportů a podpora dashboardů

  • Udržování reportingových standardů a vytváření nových reportů

  • Poskytování ad-hoc reportů a analýz pro potřeby managementu

  • Převzetí speciálních úkolů a menších projektů v oblasti Controllingu & Reportingu

Profil kandidáta

  • Bakalářský titul v oblasti financí, ekonomie nebo počítačových věd

  • Pokročilá znalost MS Excel

  • Anglický jazyk úroveň min. B2, Německý jazyk výhodou

  • Základní znalosti z oboru IT

  • Předchozí praxe je vítána, avšak pozice je vhodná i pro absolventy, kteří se chtějí v tomto oboru seberealizovat!

Nabízíme

  • Motivační plat v závislosti na předchozích zkušenostech

  • Týden dovolené navíc

  • Příspěvek na stravování - stravenky

  • Home-office

  • Cafeteria

  • Příspěvek na důchovodé pojištění

  • Moderní a příjemné kanceláře v centru Liberce

  • Smlouva na dobu neurčitou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4207072  Datum zveřejnění: 19.11.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.