Hledá se účetní s němčinou!

Liberecký kraj

Popis pozice

Ať už máte praxi z této pozice nebo jste šikovný absolvent se zájmem o účetnictví, určitě čtěte dál. Pro našeho klienta, výrobní společnost v automobilovém průmyslu, hledáme účetní s němčinou.

  • Účtování materiálových a režijních faktur a dobropisů

  • Komunikace s centrálou a dalšími lokalitami

  • Spolupráce na závěrkových a reportingových operacích

  • V případě zkušenějších kandidátů je možnost náplň práce upravit a přidat kompletní účetní agendu

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru

  • Německý jazyk na středně pokročilé úrovni

  • Znalost MS Office, Excelu

  • Znalost SAP výhodou

Nabízíme

  • Finanční ohodnocení v závislosti na zkušenostech

  • Home-Office

  • Týden dovolené navíc

  • Cafeterie

  • Jazykové vzdělávání v pracovní době

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Možnost zkráceného úvazku

  • Moderní kanceláře v centru Liberce

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4207074  Datum zveřejnění: 19.11.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.