Obchodní zástupce v mezinárodní společnosti

Praha

Popis pozice

Mezinárodní společnost, která se zabývá poskytováním pracovních oděvů do výrobních společností, hledá obchodního zástupce, který se bude věnovat především vyhledávání nových obchodních příležitostí.

Ideální kandidát by měl být zapálený obchodník, který má praxi s delšími obchodními případy - ne rychloobrátka. Pozice je vhodná pro ty, kterým vyhovuje především práce v terénu při osobním kontaktu se zákazníky.

Odměnou Vám bude například fixní mzda, měsíční i kvartální bonusy, služební vůz i k soukromým účelům, pravidelný home office a další. Nástup možný ihned nebo dohodou.

  • vyhledávání nových obchodních příležitostí v Praze a Středočeském kraji

  • samostatná příprava, plánování a realizace schůzek se zákazníky

  • zpracování cenových nabídek a prezentace nabídek zákazníkům

  • práci budete vykonávat převážně v terénu nebo formou home office

  • 1x týdně návštěva kanceláře

  • spolupráce s ostatními kolegy v rámci týmu

Profil kandidáta

  • zkušenosti s akvizicemi velkých zákazníků v oblasti výroby nebo služeb

  • středně pokročilá znalost angličtiny je třeba kvůli občasné komunikaci se zahraničními kolegy

  • řidičský průkaz skupiny B

  • reprezentativní vystupování a skvělé obchodní dovednosti

Nabízíme

  • fixní mzdové ohodnocení ve výši 40 000 – 70 000 Kč dle zkušeností

  • měsíční bonusy

  • kvartální bonusy

  • služební automobil i k soukromým účelům

  • 5 týdnů dovolené

  • pravidelný home office

  • příspěvek na stravování

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • flexibilní pracovní doba

  • spolupráce na HPP

  • nástup možný ihned nebo dohodou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Andrea Bolvanová
+420 728 275 980
ID: 4207084  Datum zveřejnění: 19.11.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.