Hledá se interní IT Recruiter

Praha

Popis pozice

Pro společnost, jenž je je jednou z předních společností zabývajících se outsourcingem IT v Dánsku, hledám zkušeného IT Recruitera pro nábor interních specialistů do Prahy.

Připojíte se k dvoučlennému týmu. Budete v úzké spolupráci s HR manažerem a budete sparringem při náboru Senior IT Recruiterovi.
Pražské týmy jsou velmi různorodé - podporují více jak 15 různých technologií a mají zde kolegy z 21 různých zemí.

  • End to End náborový proces

  • Neustále budování sítě k nalezení relevantních kandidátů (nejčastěji budete obsazovat specialisty: Linux/Unix Engineers, Administrátoři, DevOps, Security, aj..)

  • Nábor kandidátů z ČR, EU i třetích zemí

  • Aktivní spolupráce s různými odděleními napříč společností

  • Pravidelná komunikace s hiring manažery

  • Nastavování si nových náborových strategií

  • Spolupráce na různých HR projektech

  • Pravidelné cesty do Dánska za zbytkem týmu v rámci brainstormingu (cca 10 dní v roce)

  • K práci budete moci využít několik osvědčených recruiterských nástrojů a budete mít volnou ruku v tom zkoušet další

Profil kandidáta

  • Min. 2 roky praxe v náboru z interního HR

  • Zkušenost s náborem IT nebo technických pozic

  • Jste kreativní při vymýšlení způsobů, jak přilákat talenty

  • Víte, jak být skutečným partnerem pro své náborové manažery

  • Plynně ovládáte angličtinu, protože ji budete využívat denně (min. znalost B2)

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené

  • 5 Sick days/rok

  • Flexibilní pracovní doba

  • Pravidelné Home Office

  • iPhone a laptop Lenovo

  • Příspěvky do Kafeterie

  • Stravenky v hodnotě 100 Kč

  • MultiSport karta (plně hrazená zaměstnavatelem)

  • Příspěvek na důchodové připojištění 3 %

  • Lekce češtiny, angličtiny a dánštiny

  • Podpora ve vašem profesním a osobním růstu

  • Týmové akce každý měsíc (zábavné aktivity, občerstvení a nápoje)

  • Výškově nastavitelné stoly

  • Kulečník, šipky, PlayStation 4 Pro a relaxační zóna

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4207519  Datum zveřejnění: 19.11.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.