Manažer řízení zásob a logistiky - mimo automotive :)

Liberecký kraj

Popis pozice

Máte praxi v logistice nebo nákupu alespoň 5 let?

Znáte program Planning Wizard?

A chcete pracovat mimo automotive?

Pak tu mám pro Vás zajímavou pracovní nabídku...
  • analýza nástupních dat a procesů nákupu

  • příprava nákupních dat (dodací podmínky, dodavatelé, ceny..)

  • kontrola stavu objednávek a dodávek zboží, změna objednávek, vyhodnocování nedodaného zboží

  • analýza stavu zásob, komunikace s dodavateli, pravidelný reporting

  • rozvoj nákupních procesů a automatizace

Profil kandidáta

  • praxi v nákupu nebo logistice alespoň 5 let

  • základní znalost angličtiny

  • zkušenost s programem Planning Wizard nebo Logio nebo Power B

  • aktivní přístup, samostatnost, pečlivost

  • výbornou znalost MS Office

Nabízíme

  • nástupní mzdu od 50 000 Kč

  • práci, ve které se opravdu nebudete nudit

  • stravenkový paušál

  • možnost občasné práce z domova

  • notebook a telefon i k soukromým účelům

  • zázemí a jistotu moderní české firmy

  • možnost profesního růstu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Kateřina Gold
+420 602 692 089
ID: 4208160  Datum zveřejnění: 22.11.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.