Hledá se Mistr výroby!

Liberecký kraj

Popis pozice

Pro našeho klienta hledáme zkušené Mistry výroby se znalostí technologie tlakového lití a ochotou pracovat v nepřetržitém režimu.

  • vedení směny s 20-30 zaměstnanci

  • plánování výroby, organizace práce, zodpovědnost za svěřený úsek slévárny tlakového lití

  • odpovědnost za dodržování předpisů BOZP, PO a předpisů vyplývajících z požadavků systému jakosti ISO

  • organizace hromadných porad, odměňování zaměstnanců dle jejich výkonu

  • kontrola kvality výrobků – plnění cílů zmetkovitosti

  • vedení příslušné technické a provozní dokumentace

  • reporting

  • dodržování předpisů vyplývajících z požadavku systému jakosti ISO TS 16949-2009 ; ISO 14001 a 18001

Profil kandidáta

  • praxe na obdobné pozici, zkušenost s vedením zaměstnanců

  • komunikativní Aj nebo Nj výhodou

  • znalost technologie tlakového lití výhodou

  • znalost standardů kvality a jakosti

Nabízíme

  • finanční ohodnocení v závislosti na zkušenostech (nástupní plat od 39 500,-)

  • příspěvek na stravování

  • příspěvek na dopravu

  • příspěvek na dovolenou

  • vánoční odměny

  • odměny při nízkém počtu absencí

  • příspěvek na životní pojištění

  • cestovné

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4208813  Datum zveřejnění: 22.11.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.