Inženýr pro výrobní zařízení

Plzeňský kraj

Popis pozice

Máte titul v elektrotechnice a zkušenosti se zaváděním nové výroby? Nebo jste čerstvým absolventem a láká Vás pracovat pro výrobu? Tak to by Vás tahle pozice mohla opravdu zajímat!

  • Zavádění nových výrobní linek a výrobků a s tím spojené procesy

  • Odpovědnost za správně nastavení výrobních strojů a linek

  • Vytváření specifik pro nákup strojního a výrobního vybavení

  • Optimalizace výrobních procesů

  • Komunikace s dodavateli v rámci celého světa

  • Komunikace s mateřskou společností v zahraničí

Profil kandidáta

  • Vysokoškolské vzdělání se zaměřením na elektrotechniku

  • Komunikativní znalost angličtiny

  • Znalost čtení výkresové dokumentace

  • Technické a tvořivé myšlení

  • Programování PLC výhodou

Nabízíme

  • Férová mzda na základě dosavadních zkušeností

  • Příspěvek na relokaci

  • Nástupní bonus 30.000Kč

  • 13. mzda

  • Až 28 dní dovolené

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění

  • Dotované závodní stravování

  • Jazykové kurzy

  • Kafeterie

  • Možnost dalšího profesního růstu

  • Pravidelné navyšování mzdy

  • Jisté místo ve stabilní, nadnárodní společnosti

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4209033  Datum zveřejnění: 22.11.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.