Projektový manažer v oblasti realitního developmentu

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Do developerské divize ostravské společnosti hledáme nového kolegu či novou kolegyni na pozici Projektový manažer/ Projektová manažerka. Pokud máte komplexní zkušenosti s vedením developerských projektů, rádi byste pracovali ve stabilní české společnosti a podíleli se na realizaci výstavby občanské vybavenosti, pak nám o sobě neváhejte dát vědět.

  • komplexní vedení projektu po stránce technické, finanční, obchodní a organizační

  • řízení přípravného týmu projektu (architekt, projektant, inženýring, konzultanti)

  • kalkulace nákladů, výnosů, sestavování rozpočtů, harmonogramů

  • průběžná kontrola realizovaných činností a zodpovědnost za projekt

  • zastřešení komunikace se státními institucemi nutnými k povolování a provedení projektů

  • spolupráce s externími dodavateli, příprava smluvní dokumentace

  • sledování vývoje rezidenčního trhu v Ostravě a okolí

Profil kandidáta

  • vzdělání ve stavební nebo stavebně-ekonomické oblasti

  • zkušenost s vedením developerských projektů, ideálně rezidenčního charakteru

  • znalost přípravné i realizační fáze projektů

  • manažerské a organizační schopnosti, ekonomické uvažování

  • znalost MS Office a MS Project, AutoCAD

Nabízíme

  • týden dovolené navíc

  • kvartální prémie

  • telefon, notebook, automobil k soukromým účelům

  • stravenky

  • příspěvek na penzijní připojištění/ životní pojištění

  • příspěvek do Cafeterie

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Dominika Hlavová
+420 703 865 275
ID: 4209044  Datum zveřejnění: 22.11.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.