Technik kvality - pouze ranní směna

Žďár nad Sázavou, Česko

Popis pozice

Osud výrobků bude ve vašich rukách!

Hledáme technicky zaměřené pracovníky, kteří budou mít na starost kontrolu kvality výrobků, odlitků, v oblasti strojírenství. Místo výkonu práce Žďár nad Sázavou, 1 směna – ranní.
Náplní práce není pouze vizuální kontrola výrobků, ale také:

– měření parametrů

– kontrola podle technické dokumentace

– tvorba kontrolních protokolů

– proces zmetkovitosti – účast při hledání příčin

– sběr dat, tvorba prezentací a přehledů

Pozice je vhodná i pro absolventy technických oborů.

Profil kandidáta

Většinu k náplni práce vás naučíme, potřebujete mít nutně ale:

– technické povědomí – vzdělání nebo zkušenosti

– orientace ve výkresové dokumentaci

– znalost práce na PC

Nabízíme

– práce pouze na ranní směnu 6-14h

– mzdové ohodnocení 23 – 30 000,-Kč (podle zkušeností)

– 5 týdnů dovolené

– pracovní doba 7,5h denně

– možnost kariérního růstu a posunu uvnitř firmy

– výhodné telefonní tarify

– akce pro zaměstnance a tábory pro děti

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Simona Slavíková
+420 773 769 192
ID: 4209052  Datum zveřejnění: 22.11.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.