Plánovač výroby a logistiky

Karlovarský kraj

Popis pozice

Nexans je výrobce a distributor nízko, středně a vysokonapěťového příslušenství a spojovacích technologií pro přenos energie a distribuční sítě. Rozjíždí nový výrobní závod v Chebu.

Více informací o nás naleznete na stránkách www.nexans.com

  • Připravuje denní, týdenní a měsíční plány na základě kapacit a jejich vytížení

  • Sleduje a ovlivňuje klíčové výkonnostní ukazatele a komunikuje je směrem k týmům

  • Sleduje skladové zásoby

  • Administrativně podporuje vedoucí logistiky a v době nepřítomnosti ji částečně zastupuje

  • Pomáhá optimalizovat interní i externí logistiku za účelem plnění klientských požadavků

  • Komunikuje s kontakty v ostatních závodech skupiny Nexans

Profil kandidáta

  • Odpovídající praxe, ideálně zkušenost v podobné roli

  • Zkušenosti z logistiky a znalost logistických procesů

  • Komunikativní znalost angličtiny pro každodenní využívání

  • Uživatelská znalost PC (Office, ERP systém)

  • Silná, analytická, komunikativní osobnost zaměřená na týmovost

Nabízíme

  • Mzda odpovídající zkušenostem

  • Prémie

  • Příspěvek na dopravu

  • Stravenky

  • 24 dnů dovolené

  • Příjemné, čisté pracovní prostředí v nově postavené hale

  • Nový projekt

  • Možnost kariérního růstu

  • Nástup možný ihned

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4209268  Datum zveřejnění: 23.11.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.