Specialista Softwarové Podpory s AJ (helpdesk)

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledáš zajímavou práci, za kterou jsou vidět výsledky? Zajímá tě IT a logistika? Budeš součástí mezinárodního týmu specialistů a tvoje práce bude pomáhat zákazníkům s nastavením a řešením problémů aplikací firmy. Občas se podíváš i k zákazníkům osobně a poznáš naše produkty v praxi.

  • Komunikaci a poskytování softwarové podpory zákazníkům v regionu (CZ, SK, PL, Nordic, UK)

  • Podpora jednotlivých případů ve firemním systému

  • Spolupráci s kolegy z jiných oddělení

  • Konzultace a návrhy zlepšení procesů u zákazníků

Profil kandidáta

  • Plynulá angličtina (slovem i písmem)

  • VŠ/VOŠ/SŠ se zaměřením na IT (bereme ohledy na praxi v IT) - vhodné i pro šikovné absolventy

  • Zkušenosti s podporou zákazníků v oblasti IT výhodou

  • Znalost a orientaci ve všeobecném IT

  • Odborné zkušenosti:

  • Znalost operačních systémů MS Windows (Služby, uživatelská práva,)

  • Přehled v počítačových sítích (DHCP, DNS, IP,…)

  • Základní znalost databáze SQL (jednoduché příkazy, správa)

Nabízíme

  • HPP v mezinárodní rostoucí společnosti

  • Notebook a mobilní telefon

  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění

  • Flexibilní pracovní doba a home-office

  • Příspěvek na stravování

  • 5 týdnů dovolené

  • vzdělávání a rozvoj

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4209785  Datum zveřejnění: 23.11.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.