Prodejce náhradních dílů

Praha

Popis pozice

Pro společnost zabývající se výrobou, prodejem a pronájmem stavebních strojů hledáme vhodného uchazeče na pozici Prodejce náhradích dílů.
Pokud Vás láká zázemí stabilní společnosti, máte obdodnou zkušenost z technického odvětví, tak nám o sobě dejte vědět!

  • Komunikaci s klienty ohledně pronájmů náhradních dílů (osobně, telefonicky, přes e-mail)

  • Zpracování zakázky od A do Z

  • Zjišťovaní dostupnosti náhradních dílů, jejich objednávaní

  • Spolupráci se skladníkem

  • Práci se systémem SAP

Profil kandidáta

  • Zkušenost jako prodejce, přijímací technik, technik půjčovny apod.

  • Vzdělání technického směru výhodou

  • Prozákaznický přístup & komunikační a organizační schopnosti

Nabízíme

  • Stabilní zaměstnání v úspěšné společnosti, příjemný kolektiv

  • Finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností

  • Nástup ihned nebo dle Vašich možností

  • 5 týdnů dovolené

  • Stravenky

  • Vzdělávací kurzy, školení

  • Pracovní doba: 7:00 - 16:00 (pondělí - čtvrtek), 7:00 - 14:30 (pátek)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4209787  Datum zveřejnění: 23.11.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.