Strojník / seřizovač výrobní linky

Olomoucký kraj

Popis pozice

Pro světového lídra v oblasti papírových obalů hledáme nové šikovné kolegy na pozici strojník - seřizovač výrobní linky.

Firma sídlí přímo v Olomouci a zabývá se výrobou papíru, lepenkových obalů pro účely balení, krabic a mnoho dalšího.
Na starosti budeš mít jeden ze strojů na výrobní lince.

Na stroji nastavíš výrobu a následně jej budeš obsluhovat.

Za výrobní proces na konrétním stroji poneseš zodpovědnost.

Budeš udržovat dohled nad operátory stroje a koordinovat jejich práci.

O konkrétní stroj se budeš starat - budeš se tedy podílet i na jeho údržbě.

Profil kandidáta

Hledáme kolegy, kteří se nebojí učit novým věcem a mají smysl pro týmovou práci.

Výhodou je SŠ/SOU v technickém směru.

Uvítáme, pokud se umíš orientovat v technických výkresech.

Ochota pracovat na směny - 2/3 směnný provoz.

Nabízíme

Motivující finanční ohodnocení - měsíční mzda - její výše závisí i na šikovnosti a zkušenostech - měsíčně tak můžeš mít i 30 000.

Každý měsíc odměna za výkon a roční odměny.

Stravenky.

Zvýhodněné stravování přímo ve firmě.

Práce v čistém prostředí.

Příjemný přátelský kolektiv.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4209973  Datum zveřejnění: 23.11.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.