Webový analytik (Google Analytics/GTM) - vhodné i pro juniory

Práce z domu

Popis pozice

Kdo jsme:

Jsme parta datových analytiků, vývojářů a solution architektů, která pomáhá firmám pozvednout jejich práci s online daty na novou technologickou a i byznysovou úroveň.

Děláme to, co nás baví, rozvíjí a co nám dává smysl, a to nejen v komerční sféře (naši klienti jsou zpravidla top hráči na trhu, kteří v technologiích hledají svojí konkurenční výhodu), ale i v neziskových činnostech.

Aktivně pracujeme na příjemné firemní kultuře. Hrajeme fair-play vůči sobě navzájem i vůči našim klientům a oběma směry rozvíjíme dlouhodobě dobré vztahy.
Hledáme do týmu analytika se zaměřením na tracking webů a aplikací, který má chuť se rozvíjet na špičkových projektech pro největší klienty na trhu.

Naučíme tě vše, co je potřeba. Budeš pracovat v přátelském týmu a denně se rozvíjet díky pomoci od zkušenějších kolegů. Uvidíme, zda se časem vyprofiluješ jako konzultant, datový analytik, vývojář nebo něco mezi tím

Profil kandidáta

  • alespoň základní zkušenost s používáním GTM a Google Analytics (must-haves) - to jsou hlavní nástroje, které budeš používat

  • velkou výhodou je také znalost HTML, CSS a především JavaScript - stačí přehled v kódu

  • výhodou je znalost BigQuery, Data Studio, Google Cloud Platform

  • ochotu pracovat v agile týmu a komunikovat v češtině i angličtině

  • chuť učit se nové technologie (je jich fakt hodně)

Nabízíme

neklasiku:

  • podíl na zisku firmy

  • cutting edge cloudové technologie

  • dílna/laboratoř pro hravé vývojáře s 3D tiskárnou a hromadou HW hraček

  • týden dovolené navíc pro dobrovolnické účely

  • velký kus svobody a zodpovědnosti

  • možnost realizovat vlastní projekty/produkty

  • spolupráci s top lidmi a firmami z oboru

klasiku:

  • homeoffice

  • pracovní “nářadí” (laptop, telefon, atd.)

  • stravenky

  • multisportku

  • 5 týdnů dovolené

  • hezké kanceláře (relax room, ping pong, gauče, dobré kafe a občerstvení)

  • rozpočet na seberozvoj, kulturní vyžití atd.

  • bezva partu

  • pravidelné vzdělávání

  • pěkný plat

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Yuliia Shevtsova
ID: 4210127  Datum zveřejnění: 24.11.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.