Péče o zákazníky vč. podpory skladu - s AJ, možný HO

Praha

Popis pozice

Hledáte uplatnění s mezinárodním přesahem s využitím anglického jazyka? Pak možná hledáme právě Vás! Budete hlavní kontaktní osobou pro naše zákazníky a také se postaráte o náš sklad a skladové zásoby.
Jaká bude Vaše náplň práce:

  • Poskytování péče zákazníkům a pomoc při řešení problémů

  • Příprava objednávek, vydávání faktur

  • Zajištění dokumentů k nakládce zboží, sledování zásilky

  • Vytváření objednávek zboží a zajištění skladových zásob

  • Přehled a řízení skladových zásob

Profil kandidáta

  • Zkušenost ze zákaznického servisu, nákupu či logistice

  • Silné organizační schopnosti

  • Příjemné a přátelské vystupování a zodpovědnost

  • Velmi dobrá znalost angličtiny slovem i písmem

Nabízíme

  • Motivační platové ohodnocení

  • Práci v mezinárodní společnosti

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • 5 týdnů dovolené

  • Příspěvek na stravování v podobě stravenkového paušálu

  • Smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4210315  Datum zveřejnění: 24.11.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.