Programátor SAP ABAP – Remote – jednička na trhu v elektru

Práce z domu

Popis pozice

Do české společnosti s 31letou historií, která zaujímá místo předního retailera na trhu spotřební elektroniky, hledáme programátor/ka SAP, který/á vyvíjí systém na základě požadavků a podílí se na implementaci nových procesů.

  • Programovat v informačním systému SAP

  • Analyzovat, navrhovat a vytvářet nová řešení pro informační systém SAP

  • Spolupracovat s týmem analytiků

  • Implementovat nová technologická řešení

Profil kandidáta

  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání

  • Mít prokazatelné předchozí zkušenosti (minimálně 5 let) v oblasti vývoje informačního systému SAP

  • Znalosti SAP, XML, FIORI

  • Programování v jazyku ABAP

  • Vývoj aplikací v prostředí SAP

  • Znalost SAP workflow

  • Komunikační dovednosti

  • Angličtina na středně pokročile úrovní

  • Analytické myšlení

  • Samostatnost

Nabízíme

  • Čeká vás práce na plný pracovní úvazek / případně part-time 4 dny v týdnu.

  • Pracovat můžete klidně REMOTE – a když budete chtít do kanceláře, můžete využívat Zlín x Praha x Ostrava.

  • Získáte spoustu zajímavých benefitů (stravenky, 20 dnů řádné dovolené + 5 dnů pracovního volna navíc, příspěvek na zubaře a spoustu dalších výhod).

Kdy můžete začít? ihned nebo na základě domluvy.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Yuliia Shevtsova
ID: 4210792  Datum zveřejnění: 25.11.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.