Hledá se asistent/ka controllingového oddělení - Strašnice

Praha

Popis pozice

Pro významného dodavatele automobilového průmyslu, partnera všech automobilek po celém světě, hledáme hlavního koordinátora mezi SSC a samotnou pobočkou!
Jako podpora controllingového oddělení budete:

  • vystupovat jako hlavní koordinátor mezi SSC (účetní centrum sdílených služeb) a samotnou pobočkou

  • mít zodpovědnost za řešení všech problémů vztahujících se k závazkům a pohledávkám, všech nesrovnalostí na zákaznických a dodavatelských účtech

  • schvalovat náklady na služební cesty

  • sledovat a řídit stav hmotného majetku

  • komunikovat a sledovat účtování během uzávěrky

  • připravovat podklady pro závěrkové operace

  • přípravu podkladů pro interní / externí audit

  • podporu controllingu - příprava budgetu, příprava střednědobého plánu, forecast odpisů

  • odpovědnost za fyzickou inventuru majetku

Profil kandidáta

  • Minimálně středoškolské vzdělání

  • Praxe alespoň 1-2 roky

  • Pokročilá znalost Excel

  • Znalost základů účetnictví

  • Zkušenosti v oblasti controllingu výhodou

  • Aktivní znalost AJ (min. B2)

  • Analytické myšlení

  • Spolehlivost, pečlivost

  • Odolnost vůči stresu

  • Ochota učit se novým věcem

  • Logické myšlení

  • Komunikativnost

  • Týmový duch

  • Organizační schopnosti

Nabízíme

  • Osobní rozvoj díky odborným školením a jazykovým kurzům

  • 6 týdnů dovolené

  • Další placená či neplacená volna

  • Flexibilní pracovní doba a práce z domova

  • Variabilní finanční bonusy (měsíční a pololetní, bonus za zlepšení, bonus k pracovnímu či životnímu výročí, bonus za doporučení nového zaměstnance až do výše 40 000 Kč)

  • Příspěvek na penzijní připojištění po zkušební době

  • Stravenky a flexi-pasy

  • Příspěvek na dojíždění nebo přestěhování

  • Firemní kantýna se širokým výběrem

  • Snadnou dopravu do práce (firemní parkoviště, stanice metra, autobusů i tramvaje)

  • Tělocvična a relaxační zóny v budově

  • Venkovní sportoviště (football, basketball…)

  • Místo na grilování

  • Firemní akce

  • Volné vstupenky do IQ Landie aj.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4211124  Datum zveřejnění: 25.11.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.