Obsluha extruzní linky - mzda až 175 Kč/hodina

Olomoucký kraj

Popis pozice

Hledáte práci ve výrobě, ale nechcete bezmyšlenkovitě obsluhovat výrobní stroj, kde neuplatníte své technické zkušenosti a logické myšlení?

Toto je ta pozice, kterou hledáte!

  • Pomoc při nastavování extruzní linky.

  • Obsluha extruzní linky a kontrola vytlačených profilů. Pokud kvalita profilů neodpovídá normám, řešíte nastavení extruzní linky.

  • Ukládání profilů do palet.

Profil kandidáta

  • Máte ukončené min. středoškolské vzdělání technického směru.

  • Máte zkušenosti s prací na extruzních linkách, rozumíte jim a dokáže vyhodnotit, zda je správně nastavená.

  • Jste manuálně zručný a fyzicky zdatný.

  • Baví vás práce, kde využijete své technické znalosti a logické myšlení.

  • Práce na 3 směnném provoze vám nevadí.

Nabízíme

  • Mzda v rozmezí 140 - 175 Kč/hodina, plus:

  • Nadstandardní příplatky za práci přesčas 50% – 70%.

  • Stravenky ve výši 100 Kč a občerstvení na pracovišti.

  • Docházkový bonus 800 Kč.

  • 5 týdnů dovolené.

  • Další nadstandardní příplatky (odpolední směny, víkendy).

  • Odměny za pracovní a životní výročí, dárcovství krve.

  • Zaměstnanecké programy na podporu zdraví (vitamíny, očkování proti chřipce, sportovní aktivity).

  • Dlouhodobá pracovní perspektiva.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Nádvorníková
ID: 4211131  Datum zveřejnění: 25.11.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.