Bagrista/strojník - pevná pracovní doba 6:30-15:00

Vyškov, Česko

Popis pozice

Pro společnost zajišťující projekční a elektro-montážní práce hledáme nového kolegu na pozici: STROJNÍK - BAGRISTA.

  • Obsluha stavebního stroje (bagru) podle stavebních potřeb

  • Kontrola chodu a výkonu, zajišťování běžné údržby, čištění a odstraňování běžných závad

  • Organizace práce během dne

  • Spolupráce s ostatními kolegy na stavbě

Profil kandidáta

  • Řidičský průkaz sk. T a máte již něco najeto - zkušenosti s řízením Traktorbagru (u nás se řídí Traktorbagr model JCB 4CX)

  • Zkušenosti alespoň 1 rok

  • Strojní průkaz - pokud jej nemáte, můžete si jej přes nás dodělat během jednoho dne

Nabízíme

  • Mzdové ohodnocení 180 Kč/hodina + placené přesčasy od 1. hodiny

  • V rámci spřátelené školy nabízíme obnovení/vytvoření nového strojního průkazu, nebo další vzdělávání

  • Týden dovolené navíc

  • Nové zázemí, které je rok staré se super vybavením

  • Férový šéf, osobní přístup se svým nadřízeným - jsme parta super chlapů

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Nádvorníková
ID: 4212318  Datum zveřejnění: 28.11.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.