Koordinátor logistiky

Praha

Popis pozice

Hledáte novou příležitost v oblasti logistiky?
Ovládáte český a anglický jazyk na plynulé úrovni?
Pro japonskou společnost hledáme nového kolegu, který bude na pozici koordinátora!

  • Koordinace distribučních služeb

  • Příprava cenových nabídek, potvrzení harmonogramů dovozních plavidel/letů, koordinace harmonogramů dodávek se zákazníky

  • Zadávat pokyny k celnímu odbavení

  • Komunikace napříč společností

Profil kandidáta

  • Zkušenost na obdobné pozici velkou výhodou

  • Plynulý anglický a český jazyk

  • Znalost japonského jazyka výhodou, ale určitě ne podmínkou

  • Multitasking, rychlé a asertivní jednání

Nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti

  • Motivující finanční ohodnocení

  • 5 týdnů dovolené

  • 5 sick days

  • V případě nepříznivé situace možnost plného home office

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Místo výkonu práce: Praha 6

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4212708  Datum zveřejnění: 29.11.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.