OBRÁBĚČ KOVŮ ČESKÉ BUDĚJOVICE 31.000 - 43.000 Kč

Jihočeský kraj

Popis pozice

Oddělení výroby a montáže dílů hledá kandidáta na pozici OBRÁBĚČ KOVŮ - BRUSIČ, VRTAŘ, FRÉZAŘ, SOUSTRUŽNÍK.

  • obsluha konvenčních obráběcích strojů - frézování, soustružení, vrtání

  • broušení tvarů, broušení na plocho

Profil kandidáta

  • SŠ / SOU strojírenský obor

  • manuální zručnost

  • technické myšlení

  • praxe v oboru konvenční obrábění

  • zkušenosti v oblasti broušení, vrtání, frézování, soustružení

Nabízíme

  • absolvent: 31.000 – 33.000 Kč/měsíc

  • zkušený řemeslník: 35.600 -38.400 Kč/měsíc

  • expert: 41.100 - 43.900 Kč/měsíc

  • výplatní termín 11. den v měsíci

  • dvousměnný provoz

  • 5 týdnů dovolené

  • volné dny k vyřízení vybraných osobních záležitostí nad rámec zákoníku práce

  • dotované závodní stravování, výběr z 5 menu, cena oběda 29 Kč

  • vybavené svačinové místnosti

  • rekreační zařízení na Lipně

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4214037  Datum zveřejnění: 30.11.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.