SEŘIZOVAČ OBRÁBĚCÍHO STROJE - MIN. 31.700 Kč

Jihočeský kraj

Popis pozice

Do výrobní firmy v Českých Budějovicích hledáme vhodného kandidáta na pozici SEŘIZOVAČ OBRÁBĚCÍHO STROJE.

  • Seřizování a nastavování obráběcího, lisovacího stroje.

  • Provádění běžné a preventivní údržby stroje.

  • Provádění pravidelných kontrol.

  • Ověřování správnosti seřízení a předání obsluze.

  • Práce v hlučném prostředí.

Profil kandidáta

  • SOU, SOŠ obor strojírenství nebo praxe na podobné pozici.

  • Znalost výkresové dokumentace.

  • Znalost lisovacích strojů a seřizování nástrojů.

  • Zkušenost s prací na postupových nebo jiných lisech výhodou.

  • Manuální zručnost, zodpovědnost, samostatnost.

Nabízíme

  • Mzda 31.700 Kč

  • Výplatní termín 11. den v měsíci.

  • Práce na dvě směny.

  • 5 týdnů dovolené.

  • Volné dny k vyřízení vybraných osobních záležitostí nad rámec zákoníku práce.

  • Dotované závodní stravování, výběr z 5 menu, cena oběda 29 Kč.

  • Vybavené svačinové místnosti.

  • Rekreační zařízení na Lipně.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4214038  Datum zveřejnění: 30.11.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.