IT architekt - Ostrava| atraktivní mzda!

Moravskoslezský kraj, Česko

Popis pozice

Zabýváte se vývojem aplikací / IS a především jejich následnou implementací? Dokážete navrhovat technická řešení SW produktů? Pak hledáme přímo Vás. Současný IT tým se rozšiřuje a přívítá nové členy na pozici SOLUTION ARCHITEKT. Odměnou vám bude atraktivní mzda, která roste, a mnoho benefitů společnosti, např. pravidelný home office!

  • návrh, revize a spolupráce na implementaci IT strategie, především strategie rozvoje a modernizace informačního systému

  • vytvoření architektury pro vývoj a následnou implementaci webových či mobilních aplikací, a to včetně funkční a technické
    specifikace

  • návrh technických řešení SW produktů, včetně integrace externích systémů

  • tvorba technické dokumentace, technické vedení projektů (podpora release managementu), spolupráce s projektovým manažerem a dodavatelem IS

  • poskytování dohledu a vedení vývojových týmů

  • reporting - poskytování aktuálních informací zúčastněným stranám o procesech vývoje produktů a nákladech

  • řešení vzniklých technických problémů

Profil kandidáta

  • prokazatelné zkušenosti v oblasti software engineeringu a návrhu softwarové architektury

  • znalost a praktická zkušenost s využitím CASE nástrojů (EA, MS Visio, Oracle designer atd.)

  • znalost UML, BPMN, logických modelů komponent a rozhraní

  • znalost kontejnerové technologie (Docker, K8S), cloud technologie (Azure, AWS atd.)

  • znalost API managementu (WSo2, Azure, AWS, ESB atd.)

  • znalost WF engine (Camunda, Flowable atd.)

  • znalost dotazovacího jazyku (GraphQL, Rest API)

  • znalost stream platforem (RabbitMq, Apache Kafka),

  • praktická zkušenost s programovacími jazyky (React, NodeJS, JavaScript, Jaca, Python, PHP, C#)

  • znalost implementace SW pomocí moderních programovacích jazyků a agilního vývoje

  • znalost různých operačních systémů a databází (orientace v databázových systémech SQL standard a Oracle)

  • efektivní komunikační dovednosti

  • silné organizační a vůdčí schopnosti

  • analytické myšlení

  • přehled o projektovém řízení

  • znalost angličtiny, alespoň na úrovni porozumění odbornému textu

  • řidičské oprávnění (sk.B)

Nabízíme

  • atraktivní mzda, která roste

  • možnost pracovat v týmu zkušených a přátelských kolegů

  • 5 týdnů dovolené

  • flexibilní pracovní doba

  • možnost pracovat na home office 2-3 dny v týdnu

  • příspěvek na stravování

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • benefitní karta Cafetérie

  • sick days

  • možnost nástupu ihned

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4214193  Datum zveřejnění: 1.12.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.