Technik údržby - elektro/mechanika

Středočeský kraj, Česko

Popis pozice

Jsi absolventem elektra/mechaniky nebo zkušeným údržbářem výrobních strojů? Obě možnost jsou správné a dají ti možnost pracovat ve firmě se skvělou firemní kulturou, kde na každém jednotlivci záleží!

  • Nástup rovnou do kmene společnosti

  • Údržba automatických i poloautomatických výrobních linek

  • Diagnostika závad a jejich následné ostraňování

  • Periodická údržba veškerých výrobních strojů

  • Práce ve třísměnném provozu

Profil kandidáta

  • Technické vzdělání

  • Zkušenosti s opravami výrobních strojů jsou velkým plus

  • Platná 50/1978 Sb. výhodou

  • Znalost čtení výkresové dokumentace

  • Ochota pracovat na 2 směny

Nabízíme

  • Mzda 30.000 - 45.000Kč na základě zkušeností

  • 13.mzda

  • Dotované závodní stravování

  • Příspěvek na dojíždění

  • Příspěvek na penzijní připojištní

  • Další možnosti vzdělávání

  • Kafeterie

  • Kontakt s nejmodernějšími výrobními technologiemi

  • Místo v nadnárodní společnosti, které se neustále rozrůstá

  • Příjemná firemní kultura, ve které je každý jednotlivec důležitý

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4214446  Datum zveřejnění: 1.12.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.