Soustružník - nový startup přímo v Karlových Varech!

Karlovarský kraj, Česko

Popis pozice

Jste člověk, který má zkušenosti ze strojírenství a umí pracovat na CNC soustruhu? Pokud ANO, hledáme právě vás pro společnost, která aktuálně rozjíždí novou výrobu ve zbrojním průmyslu v Karlových Varech. Jedná se o jedinečnou příležitost být u vzniku takové společnosti.

  • Obsluha a nastavování CNC soustruhů (Doosan)

  • Soustružení jednotlivých dílů

  • Obsluha více strojů najednou

  • Práce ve dvousměnném provozu

  • Nástup rovnou do kmene společnosti

Profil kandidáta

  • Zkušenosti s CNC soustruhem

  • Znalost čtení technických výkresů

  • Ochota pracovat ve dvousměnném provozu

Nabízíme

  • Mzda až 35.000Kč podle dosavadních zkušeností

  • Možnost ubytování

  • Stravenkový paušál

  • Pracovní vybavení

  • Možnost být součástí nově vznikající výroby ve zbrojním průmyslu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4214450  Datum zveřejnění: 1.12.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.