Seřizovač vstřikovacích lisů - Olomouc (profesní růst)

Olomoucký kraj

Popis pozice

Hledáme schopného, zkušeného Seřizovače s postupem do technologie se znalostí procesů.

  • Nastavování a programování parametrů strojů na vstřikování plastů (Engel, Arburg)

  • Tvorba technologických postupů

  • Rozjezd nové výroby

Profil kandidáta

  • Profesní zkušenost oblasti vstřikování plastů, ideálně v Automotive, alespoň 1 rok

  • Praxe jako Technolog, případně Seřizovač automotive výroby se znalostí procesního inženýrství

  • Znalost anglického velkou výhodou, není však podmínkou

  • Ochota pracovat ve směnném provoze

  • Technické myšlení, týmovost, inovativní přístup

Nabízíme

  • Zázemí rodinné výrobní společnosti menšího týmu, kde se navzájem podporujeme a pomáháme si

  • Stravenky

  • Flexi passy

  • Profesní růst do vedoucí funkce a mnoho dalšího

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová
ID: 4214930  Datum zveřejnění: 2.12.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.