SAP Expert Manager

Jihočeský kraj

Popis pozice

Na manažerskou pozici globální úrovně hledáme experta SAP!

Podpoříte tým specializovaný na kmenová data, budete oporou menšímu kolektivu a povedete mezinárodní projekty.

Neváhejte a dejte nám o sobě vědět!

  • Správa globálních kmenových dat materiálu od vytvoření přes využití, formulace zásad, monitorování dodržování, provádění zajištění kvality a umožnění optimalizace obchodních procesů

  • Úzká spolupráce se všemi úrovněmi organizace s cílem standardizace a zkvalitnění kmenových dat

  • Zodpovědnost za sledování a řízení zlepšování materiálových dat v celé společnosti a za zajištění důvěryhodnosti podnikových dat pro definované obchodní potřeby

  • Intenzivní spolupráce s obchodními zástupci při určování strategie směru kmenových dat

  • Mentorování místního týmu Master Data Team

Profil kandidáta

– Vysokoškolské vzdělání nejlépe ekonomického směru

– Vynikající verbální a písemné komunikační dovednosti v angličtině (min. B2)

– Předešlé zkušenosti s ERP systémy, systémem SAP nebo správou dat (min. 3 roky)

– Znalost procesů Order to Cash, Procure to Pay, Record to Report a Supply Chain

– Schopnost řídit malé projekty s interními i externími týmy, dodržovat termíny, řešit problémy

– Vysoký stupeň sebemotivace a schopnost dobře fungovat samostatně i jako součást mezinárodního týmu

– Schopnost adaptability a kreativního myšlení při řešení problémů

– Pokročilá znalost MS Office (zejména MS Excel)

Nabízíme

  • Příležitost být součástí expandující mezinárodní výrobní společnosti

  • Moderní kanceláře a podporující kolektiv

  • Nadstandardní finanční ohodnocení dle zkušeností

  • Zaškolení v zahraničí

  • Příspěvek na stravné

  • Příspěvek na dopravu

  • 5 týdnů dovolené

  • Flexibilní pracovní dobu

  • Jazykové kurzy

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 4215328  Datum zveřejnění: 2.12.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.