Vedoucí ekonomického oddělení - Státní příspěvková organizace

Brno-město, Česko

Popis pozice

Státní příspěvková organizace zaměřená na kulturu, hledá správce rozpočtu a vedoucího 5ti členného týmu. Máte rádi historii, zkušenost v obdobné organizaci, vzdělání ekonomického směru a chcete si sám určovat práci? Hledáme právě Vás!
  • Správa rozpočtu příspěvkové organizace,

  • Vedení a organizice ekonomického oddělení(5 lidí),

  • Příprava finančních přehledů pro vedení organizace,

  • Kontrola čerpání rozpočtu pro projekty, podílení se na jejich přípravě.

Profil kandidáta

  • Vysokoškolské vzdělání ekonomického směru,

  • Pracovní historii ve státní příspěvkové organizaci,

  • Zkušenost s dotacemi výhodou,

  • Zkušenost na vedoucí ekonomické pozici výhodou,

  • Řp. B.

Nabízíme

  • Mobilní telefon,

  • Notebook,

  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby,

  • 5 týdnů dovolené,

  • Vzdělávací kurzy a školení,

  • Kafetérie a stravenkový systém,

  • Občerstvení na pracovišti,

  • Sick days,

  • Vlastní organizace náplně práce,

  • Children-friendly office,

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4215331  Datum zveřejnění: 2.12.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.