Zámečník - náborový příspěvek 45 tis., pouze ranní (víkendy volné)

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Rozšiřujeme tým výrobní společnosti v Ostravě o další zámečníky. Hledáme zkušené i junior kandidáty, kteří hledají stabilní zaměstnání. Těšte se na množství atraktivních benefitů!!

  • zámečnické práce

  • broušení a skládání armatur do válcovacích stolic

Profil kandidáta

  • Zkušenosti se zámečnickými pracemi

  • Praxe na obdobné pozici - velkou výhodou

  • Vítáme průkazy: vazačský, jeřábnický či paličský (jestliže je nemáte, jsme schopni je Vám zařídit)

Nabízíme

  • Zajímavou mzdu + měsíční prémie.

  • 17 dní dovolené za kalendářní rok.

  • 45.000,- náborový příspěvek.

  • 1.200,- /měsíčně po zkušební době příspěvek do Cafeterie (tzn. za první rok až 16.400, - do Cafeterie).

  • 2.000, - po zkušební době navíc ročně do Cafeterie.

  • Mimořádné letní a zimní bonusy v řádech několika tisíců.

  • Jistotu práce na HPP v kmenovém stavu, možnost prodloužení na dobu neurčitou.

  • Dvě dotovaná jídla za odpracovanou směnu.

  • Slevu na nájem u společnosti HeimStaden.

  • Výhodné pojištění odpovědnosti.

  • Možnost využití rekondičních lázeňských pobytů.

  • Slevy u smluvních partnerů (NDM, Janáčkova filharmonie apod.).

  • Akce pro všechny zaměstnance jako Vánoční večírek či Mikuláš pro jejich děti.

  • Dobrá dopravní dostupnost - kousek je tram i bus zastávka.

  • A především stabilitu a jistotu zaměstnání - výroba nám běží skvěle.

  • Nástup rovnou do kmene

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4215664  Datum zveřejnění: 3.12.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.