IT Technik

Liberecký kraj

Popis pozice

Zajímáš se aktivně o IT obor a hledáš novou pracovní výzvu?

Pro našeho klienta, mezinárodní automotive společnost zde v Liberci, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici IT Technik, který posílí dosavadní dvoučlenný tým.

  • Technická podpora lokálních uživatelů

  • Správa informačních systémů a techniky, hlášení závad

  • Vytváření dokumentace k systémům v oblasti svého působení

  • Instalace a konfigurace SW, notebooků, tiskáren

  • Údržba a opravy rozvodů LAN

  • Podpora výrobních procesů

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání v IT oboru

  • Min. 1 rok praxe na obdobné pozici

  • Znalost MS Windows

  • Schopnost detekce SW a HW problémů

  • Komunikativní anglický jazyk (čeká tě komunikace s centrálou jak slovní tak písemná)

  • Zkušenosti s Android/IOS výhodou

  • Samostatnost a schopnost dotáhnout úkoly do konce

Nabízíme

  • Nástupní plat dle dosavadních zkušeností

  • 4 týdny dovolené

  • Týden placeného volna během Vánoc navíc

  • 13. a 14. plat

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Závodní stravování

  • Možnost kariérního růstu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4215945  Datum zveřejnění: 3.12.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.