Vedoucí pohotovostních služeb | Moravskoslezský kraj

Moravskoslezský kraj, Česko

Popis pozice

Máte zkušenosti z krizového týmu? Umíte řešit havarijní situace? Hledáme do týmu fungující společnosti vedoucího pohotovostního týmu. Těšit se můžete na atraktivní pozici, příjemný kolektiv a benefity společnosti.

  • Zajištění připravenosti a akceschopnosti

  • Předcházení vzniku požárů a mimořádných událostí + likvidace vzniklých požárů a mimořádných událostí

  • Spolupodílení se na prevenci v oblastech požární ochrany, bezpečnosti dopravy, ostrahy a ochrany zdraví osob, ochrany majetku společnosti i na prevenci na úseku přestupků a trestné činnosti

  • Výkon rutinních činností v souladu s potřebami firmy

  • Pravidelná komunikace s vedením společnosti

Profil kandidáta

  • Dobré vyjadřovací a komunikační schopnosti

  • Řidičský průkaz sk. B (sk. C výhodou)

  • Základní znalost práce na PC

  • Zkušenosti s vedením týmů výhodou

  • Zájem o zodpovědnou práci při předcházení a likvidaci požárů a dalších mimořádných událostí

  • Při rozsáhlých událostí možná koordinace se státními složkami, proto bude výhodou:

  • Platné osvědčení z nástupního odborného výcviku k výkonu funkce hasič (NOV)

  • Velitelský kurz (TŘ, TSŘ) výhodou

Nabízíme

  • Motivující finanční ohodnocení

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Příspěvek na dopravu do zaměstnání

  • 5 týdnů dovolené

  • Fungující tým, přátelský kolektiv

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4216288  Datum zveřejnění: 3.12.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.