Brusič - jednosměnný provoz

Jihočeský kraj

Popis pozice

Jste manuálně zručný/á a rád/a se učíte nové věci?

Máte již nějakou zkušenost z výroby a umíte pracovat s bruskou?

Chcete pracovat jen na jednu směnu?

Čtěte dále, možná hledáme právě Vás.

  • Broušení pomocí elektrické ruční brusky, tmelení, nýtování

  • Broušení menších i větších kusů

  • Práce dle jednoduché výkresové dokumentace

  • Práce na v JEDNOSMĚNNÉM PROVOZU (6-14:30 hod)

Profil kandidáta

  • SOU, ideálně v technickém oboru, ale není podmínkou

  • Znalost práce s ruční bruskou

  • Schopnost orientace v jednoduchých výkresech a technické dokumentaci

  • Manuální zručnost

Nabízíme

  • Příspěvek 50% na závodní stravování

  • Prémiové ohodnocení dle výkonu

  • Možnost kariérního růstu

  • Pozice je vhodná pro muže i ženy

  • Pevný výplatní termín a jistota peněz na účtu

  • Jsme flexibilní, nástup je možný okamžitě do pár dnů, nebo dohodou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4216767  Datum zveřejnění: 5.12.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.