Skladník bez směnnosti

Praha

Popis pozice

Pro firmu, která je je předním výrobcem kompaktních a stavebních strojů hledáme schopné skladníky a řidiče s VZV.

  • Vaším úkolem bude zpracování dodávek náhradních dílů, příjem a výdej zboží

  • Manipulace se zbožím

  • Objednávání dopravy za účelem dodání zboží

  • Vedení skladu náhradních dílů

  • Komunikace se servisními techniky a zákazníky

Profil kandidáta

  • Vyučení (zkušenosti v oblasti skladového hospodářství výhodou)

  • Ideálně zkušenost na obdobné pozici min. 1-2 roky

  • Spolehlivost a zodpovědnost

  • Schopnost samostatné práce

  • Aktivní přístup ke svěřeným úkolům

  • Znalost práce na PC

  • Průkaz řidiče vysokozdvižných vozíků a vazačský průkaz výhodou

  • Trestní bezúhonnost

Nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí na českém trhu

  • Zajímavou, různorodou a samostatnou pracovní náplň

  • Stravenky

  • Sick days

  • Bonusy ve formě ročního benefitu

  • 5 týdbů dovolené

  • Práci bez směnnosti (po-pá)

  • Zkrácený pátek (7-14:45)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Miroslav Koželuh
ID: 4217934  Datum zveřejnění: 7.12.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.