Strojírenský dělník na montáži - ranní a odpolední provoz

Olomoucký kraj

Popis pozice

Pokud je pro tebe práce s nářadím brnkačka, tak čti dál, protože hledáme právě tebe!

Nebudeme tě hodnotit podle tvé praxe nebo vzdělání - u nás je nejdůležitější ochota k práci, manuální zručnost a chuť se učit!

Tak neváhej a pojď se stát součástí firmy s již dlouholetou tradicí a měj svůj podíl na výrobě kvalitních spotřebičů.
Práce probíhá na montážní lince, kde budeš mít na starosti montáž varné techniky a kompletaci domácích spotřebičů.

Práce probíhá ve dvousměnném provozu - střídat se ti budou ranní nebo odpolední směny.

Práce se nachází kousek od Olomouce - na dopravu ti budeme přispívat.

Profil kandidáta

Nejdůležitější je pro nás pracovitost, manuální zručnost a spolehlivost!

Požadujeme dobrý zdravotní stav.

Ochota pracovat na 2 směny.

Nabízíme

Mzda 130 Kč/hod, po zaučení se mzda navyšuje.

Přípatek za odpolední směnu 10 Kč/hod.

Příplatek za práci v sobotu a v neděli 40%.

Příplatek za práci přesčas 30%.

Odměnu za osobní přínos 700 Kč/měsíc.

Další měsíční odměny - jako napříkad týmový výkonnostní bonus.

Příspěvek na dopravu – rozpětí 100 Kč až 750 Kč podle vzdálenosti.

Vánoční odměny, odměna na dovolenou a spoustu dalšího.

Dotované závodní stravování.

5 týdnů dovolené.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4218304  Datum zveřejnění: 7.12.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.