Disponent/ka logistiky

Liberecký kraj

Popis pozice

Máte předchozí praxi z nákupu nebo logistiky a hledáte novou pracovní výzvu?

Pak čtěte dál a už připravujte své CV k zaslání, protože tuto nabídku nejde odmítnout.

  • péče o svěřené portfolio zákazníků z pohledu logistiky

  • denní komunikace se zákazníky

  • plánování expedic

  • vytváření expedičních dokumentů

  • spolupráce s dalšími odděleními

  • práce v interních systémech (od ledna 2022 přechod na SAP)

  • Nástup možný ihned a třeba i na zkrácený úvazek :-)

Profil kandidáta

  • Praxe na obdobné pozici z výrobní společnosti

  • Práce na PC

  • Uživatelská znalost MS Office, SAP výhodou

  • Anglický jazyk min. úroveň B1

Nabízíme

  • Finanční ohodnocení v závislosti na předchozích zkušenostech

  • 13. plat

  • Příspěvek na stravování

  • Týden dovolené navíc

  • Jazykové kurzy v pracovní době zdarma (interní lektor)

  • Výhodný tarif od mob. operátora

  • Slevové poukazy

  • Příspěvek na dovolenou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4218305  Datum zveřejnění: 7.12.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.