Technolog obrábění se znalostí programování CNC | non-automotive

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Do non-automotive výrobní společnosti na Novojičínsku hledáme nově šikovného programátora CNC, který se chce věnovat i procesům, nebo aktivního technologa, který by se rád učil programování CNC. Najde se kandidát s potenciálem, který by rád skloubil obojí - práci technologa a programátora? Čeká vás rozmanitá práce a celá řada benefitů! :-)

  • tvorba nových programů na CNC obráběcích strojích a optimalizace stávajících

  • optimalizace výrobních procesů s použitím metod štíhlé výroby ua účelem úspory nákladů a zefektivnění

  • koordinace malých pracovních skupin

  • navrhování a zavádění nových přípravků, upínacích prvků a nástrojů pro obrábění

  • spolupráce s ostatními odděleními

Profil kandidáta

  • zkušenosti s programováním CNC strojů, zkušenost na podobné pozici nejméně 3 roky

  • vzdělání v technickém oboru

  • znalost práce v CAD systémech

  • znalost nástrojů štíhlé výroby z praxe (5S, Kaizen, SMED,atd.)

  • dobré komunikační a organizační schopnosti

  • angličtina A2-B1

Nabízíme

  • atraktivní mzda

  • 5 týdnů dovolené

  • flexibilní pracovní doba

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • závodní stravování

  • stabilita zaměstnání

  • kariérní rozvoj a osobnostní růst

  • přátelský kolektiv

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4218460  Datum zveřejnění: 8.12.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.