React Developer – vývoj studijní platformy v USA - Plzeň

Karlovarský kraj

Popis pozice

Investujeme do dalšího rozvoje a proto hledáme nového kolegu/kolegyni. Zabýváme se vývojem studijní platformy pro síť středních škol v USA (aktuálně 19 škol a přes 5 700 studentů používá naši platformu). Naším cílem je nabídnout náš produkt i dalším školám. Tvoříme vlastní obsah, e-učebnice (matematiky, historie, jazyky) – spolupracujeme s více než 15 autory učebnic. Naše platforma se používá tři roky a máme v plánu jenom růst!

  • Podílení se na návrhu architektury aplikace

  • Vývoj single-page applikace

  • 70-80% - vývoj nových nástrojů

  • Tvorba technické dokumentace

Profil kandidáta

  • Zkušenost s vývojem single-page aplikace (SPA)

  • Znalost React, JavaScript

  • Zkušenosti vývoje front-endových řešení

  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni (většinou se jedná o psanou komunikaci mezi vývojáři a testery)

Výhodou, ne podmínkou:

  • Pokročila znalost standardů HTML a CSS

  • Znalost principů CI/CD

  • Znalost SQL databází (MySQL, Maria DB, atd.)

  • Zkušenost s kontejnerizací (Docker)

Nabízíme

  • Slib, že se u nás nudit nebudete

  • Přátelské prostředí, kde budete mít příležitost zazářit

  • Flexibilní pracovní dobu, home office

  • Moderní technologie a tým nadšenců

  • Týden dovolené navíc

  • Notebook a mobilní telefon

  • Občerstvení na pracovišti

  • Příspěvek na penzijní připojištění

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Yuliia Shevtsova
ID: 4218902  Datum zveřejnění: 8.12.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.