Pracovník/ce stavebních reklamací - auto i k soukr. užívání

Praha

Popis pozice

Skvělá příležitost získat zajímavou práci a využít praktické zkušenosti z oblasti staveb? Pracoval/a jste již na pozici Likvidátor škod, Pojišťovací technik, Stavbyvedoucí nebo na obdobné pozici? Pak hledám práve Vás.

Budete se starat o projekty v Praze a blízkém okolí a k tomu získáte služební auto i k soukromému užívání a další zajímavé benefity.
Jaká bude Vaše náplň práce:

  • Jednání ohledně stavebních reklamací

  • Vedení technikcé a časové evidence reklamací

  • Řízení a koordinace práce v procesu oprav

  • Kontrola opravné stavební práce

Profil kandidáta

  • Vzdělání se zaměřením na pozemní stavby

  • Znalost práce na PC

  • Orientace v projektové dokumentaci

  • Schopnost komunikovat a jednat

  • Organizační schopnosti

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnoce

  • Čtvrtletní prémie

  • Automobil i k soukromým účelům

  • Telefon, Notebook

  • Školení, kurzy

  • 5 týdnů dovolené

  • Plně hrazená Multisport karta

  • Příspěvek na penzijní připojištění a další

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4218903  Datum zveřejnění: 8.12.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.