Expedient/ka ve skladu s elektronikou

Olomoucký kraj

Popis pozice

Hledáš si práci od po-pá, dlouhodobý přivýdělek nebo jsi například student co má čas několik dní týdně?

Tak zpozorni – protože pro dlouhodobou spolupráci hledáme brigádníky do čistého a moderního skladu s elektronikou přímo v Olomouci. Pokud jsi časově flexibilní a dá se na tebe spolehnout, tak neváhej číst dál!
Práce probíhá v čistém a suchém skladu – nemusíš se bát, že by jsi pracoval v prašném prostředí.

Pracovat budeš buď na příjmu nebo na výdeji zásilek.

Na starost budeš mít tedy přijímání zásilek, přenášení zásilek a jejich vybalování.

Budeš se věnovat také evidenci zásilek do počítače – naučíme tě.

Zásilky nebývají příliš těžké – práce je vhodná pro každého.

Práce probíhá od po – pá – ale podle domluvy, můžeš chodit třeba jen část týdne.

Profil kandidáta

Věk nad 18 let.

Musíš mít čistý trestní rejstřík.

Nemusíš mít zkušenosti ze skladu – hlavní je, pokud jsi pečlivý, zodpovědný a budeme se na tebe moci spolehnout!

Nabízíme

Hodinová mzda 125 Kč.

Možnost domluvy na času směny – umíme se ti přizpůsobit.

Čisté a bezpečné pracovní prostředí.

Super kolektiv, který tě mezi sebe rád přivítá.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4218906  Datum zveřejnění: 8.12.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.