Hledáme svářeče do rodinné firmy, mzda 30 000 Kč| Putim

Jihočeský kraj

Popis pozice

Firma se na trhu pohybuje více než 30 let, kde navrhuje hydraulické a chladící systémy a výměníky tepla. Díky svým distributorům jsou přítomni po celém světě.

Hledáme svářeče, který bude nedílnou součástí v procesu výroby těchto zařízení. Jsme ochotni nabídnout finanční ohodnocení dle zkušeností, nebo nadšení pro práci, což je pro nás nejdůležitější.

  • Manuální montáž výměníků tepla a obsluha jednoúčelových strojů

  • vykonávání všech způsobů sváření podle požadavků, specifikace nebo nákresu,

  • používání svářečských nástrojů,

  • zodpovědnost za jejich správné používání,

  • dodržování předepsaných bezpečnostních předpisů,

  • provádění pravidelné údržby nástrojů,

  • jedná se o ruční svařování metodou MIG/MAG, TIG

Profil kandidáta

  • chuť a motivace k práci svářeče - dlouhodobě,

  • technické vzdělání/zaměření výhodou,

  • platný svářečský průkaz,

Nabízíme

  • jednu směnu (6:30 - 15:15) - pracovní doba je přizpůsobena vlakovým spojům pro dojíždějící,

  • zajímavé finanční ohodnocení,

  • 20 dní dovolené.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Aneta Jirmanová
ID: 4229658  Datum zveřejnění: 3.1.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.