Obsluha CNC (náborový příspěvek + bonusy)

Olomoucký kraj

Popis pozice

Máte zkušenost s CNC a zvládáte práci podle technických výkresů? Hledáme právě vás. Staňte se členem naší výrobní party v Hranicích a těšte se z řady vynikajících benefitů včetně náborového příspěvku (20+ tisíc).
Ve výrobě máme různé typy CNC strojů - můžete pracovat na tom, se kterým máte zkušenosti. Práce je nejčastěji na dvou či třísměnný provoz.

  • pracovat ve výrobě s daným CNC (např. vrtačka, tryskáč, laser, lis)

  • spolupracovat s kolegy v rámci výroby

Profil kandidáta

  • Zkušenost s CNC alespoň 1 rok

  • Čtení technických výkresů

  • Zkušenost s prací s úhlovou hlavou (je bonus)

  • Znalost Heidenhain (je bonus)

Nabízíme

  • Nadstandardní mzdu až 45000 Kč (dle zkušeností a typu stroje)

  • Dáme vám náborový příspěvek 20000 Kč

  • Výkonnostní bonusy vyplácené každý měsíc

  • 5 týdnů dovolené

  • Příspěvek na dopravu až 3000 Kč

  • Můžete využít firemní školku a restauraci

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Žůrková
+420 733 626 275
ID: 4232268  Datum zveřejnění: 6.1.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.