Cl expert

Kraj Vysočina

Popis pozice

Pro výrobní společnost v potravinářském průmyslu se sídlem v Poříčí nad Sázavou hledáme vhodné kandidáty na pozici CL experta.
CI expert= continuous improvement (neustálé zlepšování). Jedná se o roli, která je úzce spjata s rolí procesního inženýra, příp. technickou podporou, lean specialistou, seniorní mechanikem apod. Daný pracovník nevede tým, pouze nepřímo motivuje/řídí ostatní v rámci svěřených úkolů. Je zodpovědný za technologii výroby v rámci daného úseku, za nastavení technologických standardů a za jejich neustálé zlepšování ve spolupráci s týmy na směnách. Dále:

  • Koordinuje veškeré aktivity na dané oblasti, které mají zlepšit bezpečnost práce, kvalitu produktů nebo stav výrobního zařízení.

  • Aktivně se podílí na aplikaci Lean a MSE nástrojů.

  • Reportuje Line leaderům a koučuje spolupracovníky.

  • Podílí  se  na podporě a zavádění bezpečnostních a kvalitativních standardů, při zavádění nových výrobků.

  • Vede zkušební výrobu (line trial).

  • Vede audity 5S a process confirmation, nastavuje systém pro jejich realizaci a odbavování nálezů těchto auditů.

  • Vede agendu související se zlepšovacími návrhy (ICP) a Kaizen v rámci svěřené oblasti.

Profil kandidáta

  • VŠ vzdělání (technické zaměření nebo zaměření na výrobu), příp. SŠ a větší praxe v oboru.

  • Min. 2 roky relevantních pracovních zkušeností s projekty neustálého zlepšování/štíhlé výroby (lean), ideálně z výrobní společnosti.

  • Schopnost vést, komunikační dovednosti, schopnost budovat týmovou spolupráci.

  • Technické myšlení.

  • AJ min. na úrovni B1, ČJ rodilý mluvčí.

Nabízíme

  • 5týdnů dovolené

  • Dotované stravování přímo na pracovišti (oběd/večeře 25 – 30 Kč) a nápoje zdarma (káva, čaj, voda)

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Posilovnu v místě pracoviště zdarma

  • Možnost kariérního růstu v rámci společnosti

  • Rodinný vstup do ZOO Praha atd.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Miroslav Koželuh
ID: 4232494  Datum zveřejnění: 7.1.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.