Mzdová/mzdový účetní - bez AJ

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Do společnosti se sídlem v Karviné hledáme mzdovou/mzdového účetní. Těšte se na příjemné pracovní prostředí, množství benefitů, atraktivní platové ohodnocení a téměř nulovou fluktuaci zaměstnanců.

  • odpovědnost za kompletní zpracovaní mezd (cca 300-400 zaměstnanců)

  • docházky

  • exekuce

  • administrativa nástup výstup

  • komunikace s úřady, exekutory

  • roční zúčtovaní daně

  • archivace

Profil kandidáta

  • Ekonomické vzdělání

  • min. 1-2 roky praxe na obdobné pozici

  • Zkušenost v účetním systému VEMA - velkou výhodou

  • Samostatnost, spolehlivost

Nabízíme

  • Stabilní práci ve společnosti s dlouholetou tradicí

  • Odborný růst a vzdělávání

  • Osobní ohodnocení

  • Možnost home-office

  • 25 dní dovolené, příspěvek na penzijní pojištění a mnoho dalších benefitů

  • Možnost nástupu dle domluvy

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4234504  Datum zveřejnění: 10.1.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.