Technik BOZP

Liberecký kraj

Popis pozice

Máte předchozí zkušenost z BOZP a PO a máte chuť započít novou výzvu ve Vašem profesním životě? Tahle pozice rozhodně výzvou!

Pro výrobní automotive společnost hledáme samostatného bezpečáka, na kterého bude spoleh a za odvedenou práci bude řádně odměněn.

  • Zajišťování BOZP, PO a ŽP ve výrobním závodu v součinnosti s externími poradci

  • Zodpovědnost za dodržování zásad BOZP, PO a ŽP

  • Komunikace s dozorovými orgány v oblasti BOZP a PO a ŽP

  • Kontrola, sledování a vyhodnocování dodržování BOZP na pracovištích

  • Vedení úrazové agendy pracovních úrazů a nemocí z povolání

  • Zodpovědnost za aktuální kategorizace na pracovištích

  • Vyhodnocování a analýza rizik na pracovištích

  • Zajišťování auditů bezpečnosti a průzkumů pracoviště a kontroly dodržování legislativních požadavků

  • Podílení se na výběrových řízení pro specifické dodavatele

  • Měření, monitorování a řízení problematiky ŽP, zvláště pak v oblasti ochrany vod, ochrany ovzduší, ochrany půdy a ochrany přírodních zdrojů

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání

  • Praxe min. 2 roky v oblasti BOZP (výrobní firma)

  • Znalost složkových zákonů (ovzduší, vody, odpady, půda, chemické látky)

  • Znalost postupů a činností v oblasti prevence havárií

  • Znalost a požadavky EMS dle kriteriálních norem ISO 14001 a 19011 a požadavků IATF 16949

  • Odborná způsobilost v prevenci rizik, požární ochraně a k výkonu funkce technika požární ochrany

Nabízíme

  • Motivační finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností

  • 5 týdnů dovolené

  • Mobil a notebook k soukromým účelům

  • Stravenkový paušál

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Dotované masáže

  • Další skvělé benefity, které Vám firma ráda představí při osobním pohovoru :-)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4234750  Datum zveřejnění: 11.1.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.